پردیس دانش

موفق بودن یک مدرسه در گرو شناخت کامل مدیران و مشاوران از دانش آموز است. برای این شناخت باید به معلمان دانش‎آموز مراجعه کرد، نمره‎های کلاسی و نهایی او را در نظر گرفت، از رفتار او در حیاط توسط ناظم و فعالیت‎های پرورشی او مطلع شد. پردیس دانش به تمامی دست اندرکاران یک مدرسه این امکان را می‎دهد تا تمامی اطلاعات یک دانش‎آموز و حتی همه دانش‎آموزان را به صورت یکپارچه و در قالب یک برنامه با امکان گزارش‎گیری دقیق داشته باشند. در سیستم پردیس دانش حتی برای برگزاری رویدادها (اردوها و جشن‎ها و…) نیز سازوکاری جهت اطلاع‎رسانی و تایید رضایت‎نامه توسط اولیا و حتی تایید حضور دانش آموز در اردو و تایید بازگشت وی نیز در نظر گرفته شده است.

"دانش‎نامه" بخشی از نرم‎افزار پردیس دانش است که درواقع سیستم جامع یکپارچه جمع‎آوری اطلاعات دانش‎آموزان می‎باشد. این اطلاعات و نتیجه ارزیابی‎های صورت گرفته، توسط افراد ذی‎صلاح مدرسه در سیستم وارد می‎شود و در حقیقت برای هر دانش‎آموز یک پرونده الکترونیکی کامل تشکیل می‎شود. داده‎های هر دانش‎آموز پردازش شده و ارزیابی کلی و جزیی دانش‎آموزان به سهولت می‎تواند توسط مدیران و مشاوران صورت گیرد.

اپلیکیشن "دانش‎برگ" به اولیا و دانش‎آموزان این امکان را می‎دهد تا به راحتی به تمامی اطلاعات دانش‎آموز شامل نمره‎ها، اطلاعیه‎ها، گزارش‎ها و برنامه‎های مطالعاتی دسترسی پیدا کنند. همچنین به مدرسه این امکان را می‎دهد تا بدون دردسر و یا هزینه‎ی اضافی ارسال پیامک، اطلاعیه‎ای را سریعا به صورت شخصی (برای یک دانش آموز) و یا گروهی (برای چند دانش آموز و یا کلاس) ارسال نمایند. گفتنی است این اطلاعیه مانند پیامک یا پیام‎های شبکه‎های مجازی همچون تلگرام در بالای صفحه اولیا و یا دانش‎آموزان نمایش داده می‎شود.
این اپلیکیشن هم اکنون در کافه بازار برای سیستم‎های اندروید و در آینده نزدیک نیز در سیب‎اپ برای سیستم های اپل در درسترس خواهد بود.

هر دانش آموز بنا به استعدادها توانایی‎هایش دارای برنامه مطالعاتی متفاوت در منزل می‎باشد."دانش‎برگ" این امکان را به کاربر می‎دهد تا به واسطه آن دانش آموز در منزل به مشاورش اطلاع دهد از چه ساعتی تا چه ساعتی مشغول به خواندن چه درسی بوده است. کاربری آسان این قسمت از برنامه باعث می‎شود که دانش‎آموزان بسیار راحت‎تراز کاغذ و یا وب‎سایت و غیره به مشاور خود اطلاع دهند مشغول چه کاری بوده‎اند.

"دانش‎متر" سیستم تست‎خوان سریع و فوق پیشرفته پردیس دانش می‎باشد. این سیستم دارای امکانات پیشرفته‎ای جهت تحلیل دقیق و سریع آزمون‎ها و می‎باشد. ارائه کارنامه با اطلاعات مناسب از ویژگی‎های دانش‎متر می‎باشد.

امروزه بحث مدیریت سیستم‎های اطلاعاتی اهمیت بسزایی در هر سازمانی دارد. بسیاری از ضعف‎های تصمیم‎گیری به دلیل عدم دسترسی به اطلاعات یکپارچه و دقیق و امکان گزارش‎گیری در سطوح مختلف مدیریتی می‎باشد. به جرات می‎توان گفت پردیس دانش کامل‎ترین سیستم مدیریت آموزشی در هر مدرسه‎ای است که بخواهد پیشتاز در زمینه آموزش پرورش باشد.

برخی از مشتریان پردیس دانش:

دبیرستان علامه حلی 1تهران
دبیرستان علامه حلی 5 تهران
دبیرستان فرزانگان 2 تهران
مجتمع آموزشی قیاس
مجتمع آموزشی نگرش
مجتمع آموزشی نوآور
دبستان آفتاب آذرین